VYHĽADÁVANIE

10 Výsledkov
Počet izieb 2 Počet kúpelní 1

Predáme 2 izbový byt s príslušenstvom na Sídlisku Kaška, Vráble. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, nachádza sa na 1. poschodí, tehlovej bytovky ktorá je zateplená, má aj novú strechu spádovanú na dve strany, nové zvislé rozvody (stupačky).

(viac…)

Počet izieb 2 Počet kúpelní 1 Úžitková plocha 49 m²
Výmera pozemku 965 m²

Predáme vám stavebný pozemok vo Vrábloch, na ktorom vám potom môžeme postaviť prízemný murovaný Bungalov. (viac…)

Výmera pozemku 965 m²

Na predaj Rodinný dom na stavebnom pozemku 2314m2, vo Vrábloch, časť Horný Ohaj, ulica Konopná. (viac…)

Na prenájom ubytovanie pre 2 osoby v samostatnej stavbe vo dvore vedľa rodinného domu. (viac…)

Ponúkame Vám na predaj dlhoročnú zabehnutú Budovu obchodu a služieb spolu s dvorom vo Vrábloch na Hlavnej ulici. (viac…)

Výmera pozemku 5000 m²

Ponúkame Vám na predaj Stavebný pozemok v Rastislaviciach, výmera cca 50 árov. Pozemok je vhodný napr. na výstavbu Penzionu pre ubytovanie návštevníkov kúpelov v Poľnom Kesove, alebo na výstavbu rodinných domov. V blízkosti pozemku cca 20-30m je elektina, vodovod. Na pozemku je vrtaná studňa a žumpa. Pozemok sa nachádza v intraviláne, na kraji obce v susedstve rodinných domov. Cena 32 €/m2.

Výmera pozemku 5000 m²

Za váš tip na predaj získate tipérsku províziu od 300€, hneď po úspešnom predaji nehnuteľnosti. Reality Jamrich, www.topreality.sk/realitne-kancela…/reality-jamrich-rk50603/

(viac…)

Výmera pozemku 800 m²

Táto ponuka je momentálne v štádiu jednania s investorom. Zisťujem záujem za cenu 70€/m2, podľa toho sa investor rozhodne. Plocha pozemkov 800 m2, šírka 28m, dlžka 28m. Pozemky sú rovinaté. Asfaltová prístupová cesta. Na ulici sa nachádza vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. IS aj spevnená cesta budú potiahnuté ku všetkým pozemkom v cene.

(viac…)

Výmera pozemku 800 m²
Počet izieb 3 Počet kúpelní 1

Tvoríme murované rodinné domy na kľúč do stavu holodomu aj na úzke pozemky, hlavne v okr. Nitra a v Nitrianskom kraji, prípadne aj na celom západnom Slovensku. Možnosť prezentácie v hotových domoch.

(viac…)

Počet izieb 3 Počet kúpelní 1 Úžitková plocha 77 m² Vykurovanie podľa výberu
Počet izieb 4 Počet kúpelní 2

Dám do prenájmu Rodinný dom na Zobore, Nitra, Panská Dolina. Dom je poschodový, zrekonštruovaný, komplet nové ústredné kúrenie. (viac…)

Počet izieb 4 Počet kúpelní 2 Úžitková plocha 200 m² Parkovanie 2 autá vo dvore, 3-4 autá na ulici Vykurovanie ústredné